Zabieg SMP

Mikropigmentacja skóry głowy

Scalp micropigmentation (SMP), czyli tatuaż medyczny imitujący mieszki, to zaawansowana i nowoczesna metoda walki z łysieniem. Złudzenie jest tak realistyczne, że faktycznie wydaje się, że cała głowa jest po prostu świeżo ogolona. Pigmentacja włosów pozwala stworzyć iluzję pełnej fryzury nawet na skórze całkowicie łysej. SMP to szczegółowy proces, w którym bardzo naturalny wygląd jest tworzony za pomocą symulacji mikro-włosków. Zazwyczaj konieczne jest przeprowadzenie trzech sesji zabiegu. Podczas każdej wykonuje się kolejne iniekcje, mające na celu zapełnienie skóry głowy coraz większą ilością kropeczek. Liczba sesji zależna jest od zaawansowania łysienia.

Dla kogo?

Mikropigmentacja skóry głowy pozwala rozwiązać problem łysienia, które dotyka aż 30% mężczyzn w średnim wieku. Mimo tak dużej częstotliwości występowania, wciąż jednak stanowi ono temat tabu w większości środowisk. Dzięki mikropigmentacji możliwe jest osiągnięcie realistycznych, trwałych efektów szybko i bezproblemowo. Zabieg wykonania tatuażu medycznego jest procedurą nieinwazyjną.

Co możemy dla Ciebie zrobić ?

  • Pomóc Ci uzyskać naturalnie wyglądającą fryzurę
  • Stworzyć wrażenie zagęszczenia włosów
  • Trwale zamaskować znamiona oraz blizny, np. po przeszczepach, oparzeniach lub wypadkach

Mikropigmentacja włosów pozwala na spełnienie indywidualnych oczekiwań naszych Klientów. My natomiast czujemy się szczęśliwi, widząc na ich twarzy zadowolenie z wykonanej przez nas pracy. Robimy wszystko, by ostateczny efekt nie różnił się od naturalnego.

Miej oczy szeroko otwarte

Przestrzegamy Państwa przed gabinetami kosmetycznymi czy studiami tatuażu, w których niedoświadczony personel próbuje naśladować zabiegi SMP, działając nieodpowiednią techniką oraz barwnikami przeznaczonymi do tradycyjnego tatuażu czy pigmentacji brwi u kobiet. Taki zabieg nie ma prawa się udać, a barwnik wprowadzony pod skórę po czasie może zmienić kolor, natomiast kropki, które mają naśladować mieszki, są dużych rozmiarów, co widać na pierwszy rzut oka. Zgłasza się do nas coraz więcej osób z prośbą o poprawienie efektów nieudanego zabiegu mikropigmentacji włosów. Niestety czasem konieczne jest usunięcie tatuażu i wykonanie go ponownie, co przekłada się na dodatkowe koszty. Zachęcamy Państwa do obiektywnej oceny efektów zabiegów, które proponują różne firmy. Mikropigmentacja skóry głowy cieszy tylko wtedy gdy jest wykonana perfekcyjnie, tu liczy się każdy, nawet najmniejszy, szczegół!

Zmień styl życia

Jest mnóstwo osób, które z powodu łysienia czują się nieatrakcyjnie lub starzej. Padają ofiarami kpin, szyderstw i przez to mają niskie poczucie wartości, podczas gdy powinni się cieszyć najlepszymi latami swojego życia.

Naszą misją jest pomagać ludziom: 

  • którzy stracili pieniądze na pigułki przeciw łysieniu,
  • którym wypadanie włosów spędza sen z powiek,
  • którzy maskują łysinę na głowie preparatami włosopodobnymi czy perukami

Zaufaj nam

Wiele osób, borykających się z problemem wypadających włosów, w akcie desperacji próbowały już wszystkiego. Są załamani i mają ograniczone zaufanie do sposobów na łysienie. Jeśli należysz do nich, to nie przejmuj się - potrafimy Ci pomóc. Jest to nowatorska technika, przez co niewiele osób o niej słyszało. Efekty potrafią pozytywnie zaskoczyć...

Przekonaj się sam!

Aby pomóc Ci w podjęciu decyzji oferujemy spotkanie z osobą, która przez taki zabieg przeszła. Będziesz mógł z nią porozmawiać, zobaczyć z bliska, dotknąć i rozwiać wszelkie swoje wątpliwości dotyczące mikropigmentacji skóry głowy.

Sprawdź jak będziesz wyglądać

Bez_nazwy_1

Zastanawiasz się jak wyglądałbyś po zabiegu mikropigmentacji skóry głowy ?
Już nie musisz ! Sprawdź jak będziesz wyglądać po zabiegu w naszej klinice.
Wystarczy, że prześlesz nam swoje zdjęcie na adres klinikasmp@gmail.com w temacie wizualizacja, a stworzymy wizualizacje Twojego wyglądu po zabiegu SMP. Czekamy na Twoje zdjęcie !