5 faktów, które powinieneś znać na temat mikropigmentacji włosów

Anna Sobczak | Cze 19, 2019

5 faktów, które powinieneś znać na temat mikropigmentacji włosów

Wykonanie tatuażu medycznego włosów, czyli tak zwanej mikropigmentacji skóry głowy niesie ze sobą wiele pytań oraz wątpliwości ze strony pacjentów.  W naszej klinice jesteśmy zawsze szczerzy ze swoimi klientami oraz otwarci na wszelkie pytania z ich strony. Chcemy, aby każdy czuł się jak najbardziej świadom swojej decyzji przed przystąpieniem do zabiegu, dlatego celowo zachęcamy wszystkich do zadawania – dokładnie na nie odpowiadamy, a zarazem wyjaśniamy wszelkie kwestie związane z zabiegiem mikropigmentacji skóry głowy. To poważna oraz trafna decyzja, jednak do jej podjęcia nie chcielibyśmy nikogo ponaglać. 

Mikropigmentacja skóry głowy – dlaczego warto właśnie u nas?

Nasz menadżer na własnej skórze przeszedł zabieg mikropigmentacji skóry głowy w Klinice SMP, dlatego uczciwie oraz na podstawie osobistych doświadczeń odpowie na nurtujące Cię pytania. Zanim jednak zadzwonisz do nas lub wyślesz maila z pytaniami, poniżej przedstawiliśmy pięć najważniejszych kwestii związanych z zabiegiem mikropigmentacji włosów – być może okażą się one pomocne również Tobie.

Zamiast wydawać pieniądze na półśrodki – płacisz raz i możesz cieszyć się wspaniałymi rezultatami zabiegu.

Pięć najważniejszych kwestii związanych z zabiegiem mikropigmentacji włosów

 1. Mikropigmentacja skóry głowy – efekt  gwarantowany 
  Decydując się na zabieg mikropigmentacji skóry głowy w Klinice SMP dostajesz gwarancję efektu krótko ostrzyżonej, naturalnej fryzury. Bez względu na to, czy dotknęło Ciebie łysienie androgenowe czy plackowate – zabieg SMP przywróci Tobie dawny wygląd pełnej fryzury. W przeciwieństwie do innych metod kamuflowania łysienia takich jak przeszczep włosów, czy posypywanie głowy proszkami – zabieg mikropigmentacji skóry głowy sprawdzi się u każdego, kogo dotknęło łysienie.
 2. Możesz dostosować wygląd do własnych preferencji oraz upodobań.
  Dzięki podjęciu decyzji o wykonaniu mikropigmentacji włosów będziesz miał zawsze kontrolę nad efektami końcowymi zabiegu. Nasi pracownicy to wykwalifikowani specjaliści, którzy służą profesjonalnym doradztwem z zakresie mikropigmentacji  skóry głowy, jednak to do Ciebie należy ostateczna decyzja odnośnie tego jaki efekt końcowy chcesz uzyskać. Być może chciałbyś uzyskać efekt bardzo miękki i naturalny lub bardziej wyrazisty i ostry? U nas to możliwe, a całość będzie taka jaką sobie wymarzysz.
 3. Niskie koszty związane z utratą włosów. 
  Panowie decydują się na wykonanie medycznego tatuażu skóry głowy dającego iluzję pełnej, krótko ostrzyżonej fryzury nie tylko dlatego, że wygląda to po prostu świetnie. Kolejnym bardzo ważnym aspektem poddania się mikropigmentacji włosów jest fakt, że dzięki temu oszczędzamy mnóstwo czasu i pieniędzy, ponieważ od tej pory nie musimy wydawać mnóstwa pieniędzy na środki do pielęgnacji oraz stylizacji włosów, a także tracić mnóstwa cennego czasu na układanie fryzury. Jedyne o czym należy pamiętać to stałe utrzymywanie bardzo krótkiej fryzury – najwyżej kilka milimetrów od skóry głowy co sprawi, iż zabieg SMP będzie stale widoczny – a Ty będziesz wyglądał świetnie.
 4. Nie musisz martwić się o to, jakie strzyżenie wybrać.
  Bardzo poważnym problemem wszystkich posiadaczy włosów jest decyzja na temat tego, co z nimi zrobić. Ponadto fryzury jakie jesteśmy w stanie osiągnąć dzięki różnym strzyżeniom często stają się coraz rzadsze, a prześwity skóry coraz bardziej widoczne.  Dzięki wykonaniu mikropigmentacji skóry głowy dającej iluzję maleńkich włosków masz pewność, że zawsze wyglądasz świetnie i na czasie. Zyskujesz niepowtarzalny styl. Ponadto możemy pokazać Ci jak będziesz wyglądać w po wykonaniu zabiegu w nowej fryzurze za pomocą wizualizacji.
 5. To doskonała inwestycja we własny wygląd. 
  Chociaż istnieje wiele zabiegów obiecujących powstrzymać problem łysienia – z przeszczepem włosów na czele – to jednak często kosztują one fortunę, a po ich wykonaniu efekty nie zawsze są zgodne z oczekiwanymi. Natomiast dzięki zabiegowi jakim jest mikropigmentacja skóry głowy w sposób o wiele tańszy możesz poprawić swój wygląd i samopoczucie oraz odzyskać utraconą pewność siebie.


Anna Sobczak

Anna Sobczak

Właściciel Kliniki SMP

Specjalista mikropigmentacji skóry głowy

Autor artykułu