7 korzyści mikropigmentacji skóry głowy

Emil Paruszewski | PaŹ 20, 2016

7 korzyści mikropigmentacji skóry głowy

1. Szybkie efekty – efekt widoczny już po pierwszym zabiegu. Po serii 3 zabiegów możemy cieszyć się pełną fryzurą krótko ściętego włosa. Dzień po zabiegu spokojnie możemy pokazać się publicznie.

2. Atrakcyjna cena – zabieg SMP jest zdecydowanie tańszy niż przeszczep, peruki czy systemy włosów.

3. Trwałe rozwiązanie – metoda mikropigmentacji skóry głowy jest rozwiązaniem na lata. Co kilka lat efekt zabiegu trzeba odświeżyć, ale jest to bezproblemowe i trwa zdecydowanie krócej niż pierwsza seria zabiegów.
Tylko od Ciebie zależy jak długo będziesz cieszył się z efektów SMP.

4. Zabieg odpowiedni dla każdego – niezależnie od wieku i przyczyny utraty włosów zabieg SMP może być wykonany. Mikropigmentacja skóry głowy potrafi pomóc dosłownie każdemu. Osobom cierpiącym na popularne łysienie, łysienie plackowate, ludziom po chemioterapii,  poparzeniach, nieudanych przeszczepach, jak również osobom z przerzedzeniem włosów.

5. Brak blizn – to wielka zaleta SMP. Zabieg mikropigmentacji skóry głowy nie zostawia blizn jak w przypadku przeszczepu.

6. Atrakcyjny wygląd – fryzura krótko ściętego włosa wygląda atrakcyjnie i estetycznie. Coraz więcej osób posiadających włosy z własnej nieprzymuszonej woli wybiera taki styl.

7. Lepsze samopoczucie – z własnego doświadczenia wiem, jak pozytywny wpływ miał na mnie zabieg mikropigmentacji skóry głowy. Już nie martwię się spoglądając w lustro, a każdy dzień
zaczyna się lepiej. Historie osób, które przeszły zabieg mikropigmentacji skóry głowy są podobne, a życie każdej z nich zyskuje na jakości. Emil Paruszewski

Emil Paruszewski

Autor artykułu

Manager kliniki. Doskonale rozumie problem łysienia, ponieważ borykał się z nim od 17 roku życia. Od początku wiedział, że SMP to świetne rozwiązanie problemu. Dziś ma świadomość, jak zabieg pozytywnie wpłynął na jego życie. Pragnie uświadomić innym, że SMP to złoty środek.