Co warto wiedzieć o klinice SMP przed zabiegiem?

Emil Paruszewski | Wrz 20, 2018

Co warto wiedzieć o klinice SMP przed zabiegiem?

Mikropigmentacja skóry głowy to zabieg zmieniający wygląd wizualny człowieka na długi okres czasu.

Przezorny zawsze ubezpieczony!

Przed przystąpieniem do jakiegokolwiek zabiegu w taki sposób zmieniającego nasze życie, większość z nas bardzo dokładnie sprawdza i analizuje klinikę i specjalistów, którzy podejmują się wykonania zabiegu SMP.

Kim jesteśmy i jak działamy?

Klinika SMP to miejsce do którego przychodzą ludzie mający problem z łysieniem. Specjalizujemy się w przeprowadzaniu zabiegów mikropigmentacji skóry głowy i jest to jedyna usługa, którą oferujemy.

Wychodząc z założenia „robimy to co umiemy najlepiej”, od wielu lat z wieloma sukcesami w postaci zadowolonych klientów, przywracamy radość i zadowolenie z własnego wyglądu!

Kompetencja i doświadczenie naszej specjalistki od SMP- Pani Ani, to nie tylko puste słowa!

Szkolenia u pionierów SMP na całym świecie, zaangażowanie i chęć doskonalenia się doprowadziła naszą klinikę na poziom światowej czołówki.

Doskonale znamy problem łysienia z własnych doświadczeń, dlatego chcemy pomóc osobą które borykają się z takim samym problemem!

Zabieg SMP to nie tylko poprawa wyglądu zewnętrznego. Zmiana zachodząca dzięki SMP wiąże się z silnym podbudowaniem stanu psychicznego, poprawą samooceny i zrzuceniem ogromnego ciężaru, który nieraz ciągnie się za nami długimi latami.

Jako jedna z nielicznych klinik dajemy gwarancję po wykonanych zabiegach. Przez wiele lat zdobywaliśmy zaufanie klientów poprzez wysokiej jakości usługi, a nasz menedżer Emil jest żywym obrazem dokładności i perfekcji pracy naszej specjalistki Ani.

W naszej klinice dbamy o każdy szczegół! Sprzęt, na którym działamy i pigmenty używane podczas mikropigmentacji są najwyższej jakości, dzięki czemu efekty naszych zabiegów są najwyższej jakości.

Zachęcamy Państwa do kontaktu! Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.Emil Paruszewski

Emil Paruszewski

Autor artykułu

Manager kliniki. Doskonale rozumie problem łysienia, ponieważ borykał się z nim od 17 roku życia. Od początku wiedział, że SMP to świetne rozwiązanie problemu. Dziś ma świadomość, jak zabieg pozytywnie wpłynął na jego życie. Pragnie uświadomić innym, że SMP to złoty środek.