Mikropigmentacja skóry głowy to zabieg zmieniający wygląd wizualny człowieka na długi okres czasu.

Przezorny zawsze ubezpieczony!

Przed przystąpieniem do jakiegokolwiek zabiegu w taki sposób zmieniającego nasze życie, większość z nas bardzo dokładnie sprawdza i analizuje klinikę i specjalistów, którzy podejmują się wykonania zabiegu SMP.

Kim jesteśmy i jak działamy?

Klinika SMP to miejsce do którego przychodzą ludzie mający problem z łysieniem. Specjalizujemy się w przeprowadzaniu zabiegów mikropigmentacji skóry głowy i jest to jedyna usługa, którą oferujemy.

Wychodząc z założenia „robimy to co umiemy najlepiej”, od wielu lat z wieloma sukcesami w postaci zadowolonych klientów, przywracamy radość i zadowolenie z własnego wyglądu!

Kompetencja i doświadczenie naszej specjalistki od SMP- Pani Ani, to nie tylko puste słowa!

Szkolenia u pionierów SMP na całym świecie, zaangażowanie i chęć doskonalenia się doprowadziła naszą klinikę na poziom światowej czołówki.

Doskonale znamy problem łysienia z własnych doświadczeń, dlatego chcemy pomóc osobą które borykają się z takim samym problemem!

Zabieg SMP to nie tylko poprawa wyglądu zewnętrznego. Zmiana zachodząca dzięki SMP wiąże się z silnym podbudowaniem stanu psychicznego, poprawą samooceny i zrzuceniem ogromnego ciężaru, który nieraz ciągnie się za nami długimi latami.

Jako jedna z nielicznych klinik dajemy gwarancję po wykonanych zabiegach. Przez wiele lat zdobywaliśmy zaufanie klientów poprzez wysokiej jakości usługi, a nasz menedżer Emil jest żywym obrazem dokładności i perfekcji pracy naszej specjalistki Ani.

W naszej klinice dbamy o każdy szczegół! Sprzęt, na którym działamy i pigmenty używane podczas mikropigmentacji są najwyższej jakości, dzięki czemu efekty naszych zabiegów są najwyższej jakości.

Zachęcamy Państwa do kontaktu! Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.

Masz pytanie?
close slider

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.*