Głowa to bardzo ważna część ciała. Ludzie poświęcają najwięcej czasu na jej pielęgnację, ze względu na to, że jest pewnego rodzaju wizytówką.

Ludzie mają różne kształty głowy, począwszy od owalnych, przez bardziej okrągłe, kwadratowe aż po podłużne.

Całkowite zgolenie głowy dla niektórych wiąże się z poczuciem obawy, strachu. Nic dziwnego! Jest to bardzo duża zmiana w dotychczasowym wizerunku.

Wątpliwości najczęściej rodzą się w momencie rozmyślań nad kształtem głowy i jej ogólnym wyglądzie w przypadku braku włosów.

Kształt głowy a wygląd wizualny

Nie ma wątpliwości, że kształt głowy wpływa na wygląd zewnętrzny. Od kształtu czaszki zależy między innymi to jakie proporcje będzie miała nasza twarz a włosy są elementem, dzięki któremu możemy optycznie zmienić symetrię twarzy. Niestety w przypadku łysienia, swobodne modelowanie twarzy poprzez naturalne włosy jest niemożliwe.

W jaki sposób walczyć z tym uciążliwym problemem?

Mikropigmentacja skóry głowy jest idealnym rozwiązaniem!

Często przed podjęciem decyzji o poddaniu się zabiegowi mikropigmentacji zastanawiamy się czy kształt głowy ma znaczenie.

Kształt głowy nie wpływa na możliwość przeprowadzenia samego zabiegu mikropigmentacji, jednak ma dość duże znaczenie jeżeli chodzi o jego przebieg.

Dzięki odpowiedniej linii włosów jesteśmy w stanie kształtować symetrię twarzy. Nasza specjalistka Ania podchodzi do każdego klienta indywidualnie i dobiera kształt linii włosów tak, by zagwarantować klientom zadowolenie z własnego wyglądu.

Brak włosów to już nie problem! Poddaj się zabiegowi mikropigmentacji skóry głowy i pozbądź się swoich obaw i zmartwień.

To nie długość włosów ma znaczenie a ich linia! W naszej klinice rozwiejemy wszelkie wątpliwości i sprawimy że odzyskacie pewność siebie!

Podobne wpisy
Jesteś mężczyzną, który posiada kompleks z powodu utraty włosów na swojej głowie? Problem łysienia dotyka
Skóra głowy zawiera 80-100 tysięcy mieszków włosowych, z których mogą wyrastać włosy. W niektórych przypadkach jest to nawet 150
Mikropigmentacja skóry głowy to zabieg zmieniający wygląd wizualny człowieka na długi okres czasu. Przezorny zawsze
Masz pytanie?
close slider

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.*