Czy kształt głowy ma wpływ na mikropigmentację skóry głowy?

Emil Paruszewski | Wrz 20, 2018

Czy kształt głowy ma wpływ na mikropigmentację skóry głowy?

Głowa to bardzo ważna część ciała. Ludzie poświęcają najwięcej czasu na jej pielęgnację, ze względu na to, że jest pewnego rodzaju wizytówką.

Ludzie mają różne kształty głowy, począwszy od owalnych, przez bardziej okrągłe, kwadratowe aż po podłużne.

Całkowite zgolenie głowy dla niektórych wiąże się z poczuciem obawy, strachu. Nic dziwnego! Jest to bardzo duża zmiana w dotychczasowym wizerunku.

Wątpliwości najczęściej rodzą się w momencie rozmyślań nad kształtem głowy i jej ogólnym wyglądzie w przypadku braku włosów.

Kształt głowy a wygląd wizualny

Nie ma wątpliwości, że kształt głowy wpływa na wygląd zewnętrzny. Od kształtu czaszki zależy między innymi to jakie proporcje będzie miała nasza twarz a włosy są elementem, dzięki któremu możemy optycznie zmienić symetrię twarzy. Niestety w przypadku łysienia, swobodne modelowanie twarzy poprzez naturalne włosy jest niemożliwe.

W jaki sposób walczyć z tym uciążliwym problemem?

Mikropigmentacja skóry głowy jest idealnym rozwiązaniem!

Często przed podjęciem decyzji o poddaniu się zabiegowi mikropigmentacji zastanawiamy się czy kształt głowy ma znaczenie.

Kształt głowy nie wpływa na możliwość przeprowadzenia samego zabiegu mikropigmentacji, jednak ma dość duże znaczenie jeżeli chodzi o jego przebieg.

Dzięki odpowiedniej linii włosów jesteśmy w stanie kształtować symetrię twarzy. Nasza specjalistka Ania podchodzi do każdego klienta indywidualnie i dobiera kształt linii włosów tak, by zagwarantować klientom zadowolenie z własnego wyglądu.

Brak włosów to już nie problem! Poddaj się zabiegowi mikropigmentacji skóry głowy i pozbądź się swoich obaw i zmartwień.

To nie długość włosów ma znaczenie a ich linia! W naszej klinice rozwiejemy wszelkie wątpliwości i sprawimy że odzyskacie pewność siebie!Emil Paruszewski

Emil Paruszewski

Autor artykułu

Manager kliniki. Doskonale rozumie problem łysienia, ponieważ borykał się z nim od 17 roku życia. Od początku wiedział, że SMP to świetne rozwiązanie problemu. Dziś ma świadomość, jak zabieg pozytywnie wpłynął na jego życie. Pragnie uświadomić innym, że SMP to złoty środek.