Czy mikropigmentacja skóry głowy jest droga?

Emil Paruszewski | Wrz 20, 2018

Czy mikropigmentacja skóry głowy jest droga?

Skóra głowy zawiera 80-100 tysięcy mieszków włosowych, z których mogą wyrastać włosy. W niektórych przypadkach jest to nawet 150 000 mieszków włosowych. W wyniku łysienia, traci się ich bardzo dużą część a nawet wszystkie. Rezultatem mikropigmentacji skóry głowy, jest wygląd krótko strzyżonej fryzury. Każdy ślad pigmentu, imitujący włos wprowadzany jest pod skórę ręcznie, więc nie budzi wątpliwości, że czas potrzebny na mikropigmentację całej powierzchni głowy jest dość długi.

Kolejnym aspektem, który należy wziąć pod uwagę przy rozważaniach są ceny produktów używanych podczas zabiegu. W naszej klinice stawiamy na najwyższą jakość i profesjonalizm dlatego korzystamy z pigmentów stworzonych tylko do mikropigmentacji skóry głowy. Niektórzy mylnie utożsamiają pigmenty do mikropigmentacji z produktami stosowanymi podczas tatuowania i makijażu permanentnego.

Umów się na zabieg mikropigmentacji skóry głowy!

Skorzystaj z najskuteczniejszego sposobu na pozbycie się problemu wypadających włosów.Emil Paruszewski

Emil Paruszewski

Autor artykułu

Manager kliniki. Doskonale rozumie problem łysienia, ponieważ borykał się z nim od 17 roku życia. Od początku wiedział, że SMP to świetne rozwiązanie problemu. Dziś ma świadomość, jak zabieg pozytywnie wpłynął na jego życie. Pragnie uświadomić innym, że SMP to złoty środek.