Skóra głowy zawiera 80-100 tysięcy mieszków włosowych, z których mogą wyrastać włosy. W niektórych przypadkach jest to nawet 150 000 mieszków włosowych. W wyniku łysienia, traci się ich bardzo dużą część a nawet wszystkie. Rezultatem mikropigmentacji skóry głowy, jest wygląd krótko strzyżonej fryzury. Każdy ślad pigmentu, imitujący włos wprowadzany jest pod skórę ręcznie, więc nie budzi wątpliwości, że czas potrzebny na mikropigmentację całej powierzchni głowy jest dość długi.

Kolejnym aspektem, który należy wziąć pod uwagę przy rozważaniach są ceny produktów używanych podczas zabiegu. W naszej klinice stawiamy na najwyższą jakość i profesjonalizm dlatego korzystamy z pigmentów stworzonych tylko do mikropigmentacji skóry głowy. Niektórzy mylnie utożsamiają pigmenty do mikropigmentacji z produktami stosowanymi podczas tatuowania i makijażu permanentnego.

Umów się na zabieg mikropigmentacji skóry głowy!

Skorzystaj z najskuteczniejszego sposobu na pozbycie się problemu wypadających włosów.

 

Dlaczego takie pigmenty?

Gwarantujemy klientom zadowalające efekty przez długi czas, dlatego korzystamy z pigmentów, które nie zmieniają koloru na niebieski, czy zielony! Gama kolorów, które posiadamy umożliwia dopasowanie koloru pigmentu idealnie pasującego do włosów klienta.

Jak kształtują się ceny zabiegów mikropigmentacji skóry głowy?

Określenie konkretnej ceny mikropigmentacji jest niemożliwe, ze względu na to, że każdy pacjent ma inne potrzeby i różne wielkości obszarów, które mają być poddane mikropigmentacji.

W naszej klinice ceny rozpoczynają się już od 1200 zł. Jest to niezwykle konkurencyjna cena za wysokiej jakości usługę.

Dla wygody naszych klientów dokonujemy wyceny na podstawie fotografii lub w klinice.

Zapraszamy do kontaktu 🙂

Emil Paruszewski

Autor artykułu

Manager kliniki. Doskonale rozumie problem łysienia, ponieważ borykał się z nim od 17 roku życia. Od początku wiedział, że SMP to świetne rozwiązanie problemu. Dziś ma świadomość, jak zabieg pozytywnie wpłynął na jego życie. Pragnie uświadomić innym, że SMP to złoty środek.

Masz pytanie?
close slider

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.*