Kto może skorzystać z zabiegu SMP?

Niezależnie od tego, czy cierpisz na łysienie, posiadasz blizny na głowie czy po prostu borykasz się z problemem niejednolitych i przerzedzonych włosów - mikropigmentacja skóry głowy to niedrogie, natychmiastowe i skuteczne rozwiązanie Twojego problemu. Mikropigmentacja skóry głowy (SMP) tworzy wrażenie krótko ściętych włosów poprzez precyzyjne aplikowanie pigmentu pod skórę, który jest w kolorze naturalnych włosów oraz wielkości cebulki włosa. Mikropigmentacja skóry głowy przeznaczona jest także dla osób, które walczą z łysieniem plackowatym oraz bliznowaciejącym. Dzięki technice mikropigmentacji skóry głowy gęstość naszej fryzury może być taka jak marzymy. W technice mikropigmentacji nic nas nie ogranicza. Potrafimy stworzyć pełną fryzurę nawet na głowie całkowicie pozbawionej włosów.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg mikropigmentacji?

Mikropigmentacja skóry głowy to zabieg cieszący się coraz większym zainteresowaniem na rynku. Istnieje wiele problemów, z jakimi borykają się nasi klienci, które spowodowane są łysieniem. Kto może być kandydatem do mikropigmentacji skóry głowy? Zdecydowana większość osób kwalifikuje się jako kandydaci do zabiegu. Są jednak kwestie, o których zainteresowani powinni wiedzieć, zanim zdecydują się na ten zabieg. Każdy pacjent przychodzący do naszej kliniki uzyska odpowiedź na wszystkie zadane pytania podczas konsultacji z naszym zespołem lub podczas rozmowy telefonicznej. Mikropigmentacja skóry głowy jest skuteczna w “leczeniu” łysienia zarówno u osób, które straciły włosy na pewnych obszarach głowy, jak i u osób, które straciły włosy całkowicie. Mikropigmentacja skóry głowy to zabieg, który możemy wykonać u każdego i w każdym wieku. Nasz najmłodszy pacjent miał 8 lat, a najstarszy 70. W mikropigmentacji skóry głowy wiek to tylko liczba. Tatuaż medyczny jakim jest mikropigmentacja skóry głowy naprawdę potrafi zmienić nasze życie. Nasi klienci odzyskują pewność siebie oraz chęci do życia i działań. Cieszy nas, że znów patrzą w lustro z przyjemnością.

Skontaktuj się z nami już dziś i umów się na bezpłatną konsultację w naszej klinice SMP.


 

Dla kogo przeznaczony jest zabieg mikropigmentacji skóry głowy

Zastosowanie – mikropigmentacja skóry głowy

Zabieg mikropigmentacji skóry głowy zyskuje na popularności i cieszy się coraz większym zainteresowaniem pacjentów, którzy z różnych przyczyn chcieliby przywrócić wygląd prawidłowo owłosionej skóry głowy. Głównym wskazaniem do tatuażu medycznego głowy jest utrata włosów w wyniku postępującego łysienia androgenowego, choć istnieje szereg innych sytuacji, w których można zastosować mikropigmentację.

W łysieniu androgenowym niejednokrotnie stosuje się terapię hormonalną, która ma za zadanie pobudzić mieszki włosowe i w efekcie zatrzymać proces wypadania włosów, wzmocnić cebulki i pobudzić włosy do lepszego wzrostu. Warto jednak pamiętać, że skóra głowy pozbawiona mieszków włosowych nie jest w stanie odtworzyć owłosienia – w tym przypadku pacjenci, którym zależy na ponownym porośnięciu głowy włosami, decydują się na przeszczep. W naszej klinice SMP proponujemy zabieg mikropigmentacji skóry głowy, który polega na wizualnym przywróceniu włosów.

Jest to zabieg, który może być stosowany wraz z dowolną metodą leczenia. Wprowadzony pod cienką warstwę skóry tusz mineralny do złudzenia przypomina krótkie włosy, maskując miejsca ich pozbawione. Znajduje zastosowanie nie tylko w przypadku całkowitej utraty włosów, ale i wśród pacjentów, którzy chcą zagęścić wizualnie owłosienie, tych, którzy chcą zamaskować nieestetycznie wyglądające blizny oraz tych, którzy czekają na efekty leczenia sterydowego i chcieliby zredukować widoczność zakoli.

Dla kogo mikropigmentacja skóry głowy jest skuteczna?

Zabieg mikropigmentacji jest polecany mężczyznom w każdym wieku, niezależnie od przyczyny powstałego problemu utraty włosów. Może on przywrócić estetyczny wygląd skóry głowy i pozwala zapomnieć o przykrych sytuacjach, maskując blizny. Mikropigmentacja przeprowadzana w naszej klinice jest zabiegiem bezpiecznym, który odbywa się w sterylnych warunkach z udziałem wyszkolonych specjalistów.

Dobór odpowiedniego tuszu mineralnego pozwala na eliminację ewentualnych powikłań – jest to produkt nieorganiczny pochodzenia mineralnego, dzięki czemu nie wywołuje odczynów zapalnych i alergicznych. Tusz jest odpowiedni dla osób w każdym wieku, a wprowadzony pod cienką warstwę skóry nie powoduje problemów natury medycznej.

Z zabiegu mikropigmentacji korzystają głównie mężczyźni dotknięci problemem androgenowego łysienia. Jeśli niekomfortowo czujesz się w związku z utratą włosów, miejscową lub całościową, możesz bezproblemowo skorzystać z naszych usług. Jest to zabieg przewidziany dla mężczyzn niezależnie od wieku. Podczas konsultacji nasi specjaliści dobiorą dla Ciebie odpowiednią wersję zabiegu i określą liczbę zalecanych dla osiągnięcia najlepszych rezultatów powtórzeń sesji.