Dlaczego będziesz żałował?

Emil Paruszewski | Kwi 1, 2021

Dlaczego będziesz żałował?


Dlaczego będziesz żałował? To trudne pytanie, równie trudna odpowiedź. Powodów może być wiele, ale w dzisiejszym wpisie wszystko sprowadza się do jednego - do podjęcia decyzji o wykonaniu zabiegu mikropigmentacji skóry głowy. Od osób, które wykonały mikropigmentację najczęściej słyszymy słowa – „Żałuję, że zrobiłem to tak późno”. Z jednej strony są to słowa pocieszające, a z drugiej to przykre, że przez lata łysienie miało negatywny wpływ na ich życie. 

Wielu naszych pacjentów przez sporą część życia traci czas na martwienie się swoją łysiną. To przykre, że ich przypadłość ma tak wielki wpływ na ich codzienność. Oczywiście nie zawsze tak jest, niektórzy znoszą to zdecydowanie łagodniej i nie przejmują się tym lub przejmują się niewiele. Ja należę do grupy, która z tym spory problem. Straciłem 4 lata na martwienie się ilością włosów na swojej głowie. Przez 4 lata nosiłem czapkę z daszkiem, bardzo rzadko ją zdejmowałem. Miałem ją na głowie nawet w pracy czy restauracji. Nosiłem czapkę w miejscach w których nie wypadało mieć jej na głowie. 

Cieszę się, że to „tylko” 4 lata, ale mimo wszystko o 4 lata za długo. Czy żałuję tych 4 lat? Tak i nie. Pomogło mi to w pracy, którą aktualnie wykonuję. Doskonale rozumiem naszych pacjentów, przechodziłem to samo. Dzięki temu potrafię inaczej spojrzeć na różne kompleksy. Problem najczęściej jest w naszej głowie i w tym jak do tego podchodzimy. Niestety sama świadomość tego faktu nie pomaga w 100%. W mojej sytuacji pełnym rozwiązaniem  tego problemu okazała się mikropigmentacja skóry głowy. Od blisko 6 lat nie noszę czapki. Moment w którym zrezygnowałem z noszenia czapki pojawił się samoistnie. Po zabiegu nosiłem ją coraz rzadziej, by po krótkim czasie zdać sobie sprawę z tego, że czapka leży w szafie, a ja się od niej uwolniłem. Czy miało to wpływ na moje życie? Ogromny, większy niż mógłbym się spodziewać. Nie jestem w tym odosobniony. Wielu naszych klientów ma bardzo podobne historie i odczucia. To wszystko świadczy o tym jak wielką zmianę, pozytywną zmianę wprowadza mikropigmentacja skóry głowy. Oczywiście dla wielu jest to aspekty wyłącznie wizualny. W mojej sytuacji był to aspekt wizualny jak i psychologiczny. 

Mikropigmentacja skóry głowy zdjęła ze mnie kilka problemów. Już nie muszą nosić czapki, nie wstydzę się swojej głowy, czuję się na tyle lat ile faktycznie mam. Patrząc rano w lustro dzień nie zaczyna się od zmartwień. To wszystko przekłada się na codzienność. Wróciła pewność siebie, która przez te 4 lata wyglądała inaczej. Nie pozwól żeby łysina wpływała negatywnie na Twoje życie. Znajdź rozwiązanie tego problemu. Jestem przekonany, że mikropigmentacja skóry głowy Tobie również pomoże. 

Każdego dnia spotykam osoby, które podzielają moją opinię. Nieważne ile masz lat, jakiego kolory są Twoje włosy i jak rozległa jest Twoja łysina.
Mikrpigmentacja skóry głowy na pewno Ci pomoże. Jeśli jesteś gotowy zrób to. Jeśli się wahasz zadzwoń, napisz lub przyjedź na darmową konsultację do naszej kliniki. Chętnie Ci pomożemy w podjęciu najlepszej decyzji ☺ Nie żałuj, że zrobiłeś to zbyt późno, zrób to dla siebie!
Emil Paruszewski

Emil Paruszewski

Autor artykułu

Manager kliniki. Doskonale rozumie problem łysienia, ponieważ borykał się z nim od 17 roku życia. Od początku wiedział, że SMP to świetne rozwiązanie problemu. Dziś ma świadomość, jak zabieg pozytywnie wpłynął na jego życie. Pragnie uświadomić innym, że SMP to złoty środek.