Dlaczego mikropigmentacja skóry głowy staje się tak popularna?

Emil Paruszewski | Lut 18, 2020

Dlaczego mikropigmentacja skóry głowy staje się tak popularna?

Nie można nie zauważyć, że mikropigmentacja skóry głowy otrzymała wielką aprobatę opinii publicznej. Zabieg został zaakceptowany, a także doceniony przez środowisko i dziś jest postrzegany jako świetny sposób rozwiązujący problem łysiejącej głowy. Dzięki mikropigmentacji skóry głowy możemy w bardzo szybkim czasie wyglądać młodziej, stylowo, modnie i seksownie.

Łysienie może dotknąć każdego i niestety wiążą się z nim nieprzyjemne odczucia. Często konsekwencją łysienia jest niska samoocena, brak pewności siebie, a w skrajnych sytuacjach depresja. Łysienie kojarzy się ze starzeniem, ludzie często rezygnują z działań, w których normalnie chcieliby uczestniczyć, ale nie robią z tego z powodu swojego wyglądu.

Czym jest mikropigmentacja skóry głowy?

Mikropigmentacja skóry głowy to medyczny tatuaż na głowie, który do złudzenia przypomina krótko ściętą fryzurę. Zabieg polega na wprowadzeniu w płytką warstwę skóry specjalnego pigmentu, który wygląda jak świeżo ogolone włosy. Nawet z kilku centymetrów ciężko odróżnić naturalne włosy od mikopigmentacji. Zamiast zmagać się z rzadkimi włosami głowa jest ogolona i sprawia wrażenie pełnej krótko ściętej fryzury. Po zabiegu mikropigmentacji skóry głowy szybko otrzymujesz świetny – modny wygląd, a problem z wypadaniem włosów staje się przeszłością. 

Najważniejsze dla nas jest to, jak mikropigmentacja pomaga naszym klientom w kwestii codziennego samopoczucia. To nie tylko nowe, lepsze odbicie w lustrze – to pewny siebie facet, który znów jest zadowolony ze swojego wyglądu. Wiele osób, które ograniczało kontakty z otoczeniem ponownie otwiera się na innych i nie ograniczają się jak wcześniej – to naprawdę wielka sprawa. Wykonując zabieg odzyskujesz swoje dobre samopoczucie, atrakcyjny wygląd i odejmujesz sobie kilka lat.

W klinice SMP pomogliśmy wielu osobom, dlatego mamy pewność, że Tobie również możemy pomóc ☺ 

Sprawdź opinie o nas ☺

W galerii na naszej stronie sprawdź rezultaty naszych zabiegów, bo robią wielkie wrażenie. 

Klinik SMP jest liderem na Polskim rynku mikropigmentacji. Wykonaliśmy setki zabiegów mikropigmentacji skóry głowy. Posiadamy największe doświadczenia w branży. Nie wierzysz? Sprawdź to sam ☺ 

Nasz rozwój wynika z profesjonalnego i rzetelnego podejścia do każdego klienta, który nam zaufał.

Doskonale rozumiemy problem łysienia, ponieważ sami przez to przechodziliśmy. 

Oferujemy darmowe konsultacje w naszym gabinecie, podczas konsultacji chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Będziesz mógł zobaczyć naszego menadżera Emila, który jest po zabiegu mikropigmentacji skóry głowy. Na żywo zobaczysz i ocenisz efekty jakie osiągamy w klinice SMP.
Przede wszystkim chcemy, abyś wiedział, że jesteśmy dla Ciebie i potrafimy Ci pomóc.
Możesz się z nami skontaktować telefonicznie bądź przez wiadomość e-mail.
Klinika SMP jest w całej Polsce. Mamy gabinety w Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku i Krakowie.

Naturalny efekt to, to co nas wyróżnia ☺ 

Nasze motto brzmi – „Nie bój się zmiany na lepsze”.Emil Paruszewski

Emil Paruszewski

Autor artykułu

Manager kliniki. Doskonale rozumie problem łysienia, ponieważ borykał się z nim od 17 roku życia. Od początku wiedział, że SMP to świetne rozwiązanie problemu. Dziś ma świadomość, jak zabieg pozytywnie wpłynął na jego życie. Pragnie uświadomić innym, że SMP to złoty środek.