Nie można nie zauważyć, że mikropigmentacja skóry głowy otrzymała wielką aprobatę opinii publicznej. Zabieg został zaakceptowany, a także doceniony przez środowisko i dziś jest postrzegany jako świetny sposób rozwiązujący problem łysiejącej głowy. Dzięki mikropigmentacji skóry głowy możemy w bardzo szybkim czasie wyglądać młodziej, stylowo, modnie i seksownie.

Łysienie może dotknąć każdego i niestety wiążą się z nim nieprzyjemne odczucia. Często konsekwencją łysienia jest niska samoocena, brak pewności siebie, a w skrajnych sytuacjach depresja. Łysienie kojarzy się ze starzeniem, ludzie często rezygnują z działań, w których normalnie chcieliby uczestniczyć, ale nie robią z tego z powodu swojego wyglądu.

Czym jest mikropigmentacja skóry głowy?

Mikropigmentacja skóry głowy to medyczny tatuaż na głowie, który do złudzenia przypomina krótko ściętą fryzurę. Zabieg polega na wprowadzeniu w płytką warstwę skóry specjalnego pigmentu, który wygląda jak świeżo ogolone włosy. Nawet z kilku centymetrów ciężko odróżnić naturalne włosy od mikopigmentacji. Zamiast zmagać się z rzadkimi włosami głowa jest ogolona i sprawia wrażenie pełnej krótko ściętej fryzury. Po zabiegu mikropigmentacji skóry głowy szybko otrzymujesz świetny – modny wygląd, a problem z wypadaniem włosów staje się przeszłością. 

Najważniejsze dla nas jest to, jak mikropigmentacja pomaga naszym klientom w kwestii codziennego samopoczucia. To nie tylko nowe, lepsze odbicie w lustrze – to pewny siebie facet, który znów jest zadowolony ze swojego wyglądu. Wiele osób, które ograniczało kontakty z otoczeniem ponownie otwiera się na innych i nie ograniczają się jak wcześniej – to naprawdę wielka sprawa. Wykonując zabieg odzyskujesz swoje dobre samopoczucie, atrakcyjny wygląd i odejmujesz sobie kilka lat.

W klinice SMP pomogliśmy wielu osobom, dlatego mamy pewność, że Tobie również możemy pomóc ☺ 

Sprawdź opinie o nas ☺

W galerii na naszej stronie sprawdź rezultaty naszych zabiegów, bo robią wielkie wrażenie. 

Klinik SMP jest liderem na Polskim rynku mikropigmentacji. Wykonaliśmy setki zabiegów mikropigmentacji skóry głowy. Posiadamy największe doświadczenia w branży. Nie wierzysz? Sprawdź to sam ☺ 

Nasz rozwój wynika z profesjonalnego i rzetelnego podejścia do każdego klienta, który nam zaufał.

Doskonale rozumiemy problem łysienia, ponieważ sami przez to przechodziliśmy. 

Oferujemy darmowe konsultacje w naszym gabinecie, podczas konsultacji chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Będziesz mógł zobaczyć naszego menadżera Emila, który jest po zabiegu mikropigmentacji skóry głowy. Na żywo zobaczysz i ocenisz efekty jakie osiągamy w klinice SMP.
Przede wszystkim chcemy, abyś wiedział, że jesteśmy dla Ciebie i potrafimy Ci pomóc.
Możesz się z nami skontaktować telefonicznie bądź przez wiadomość e-mail.
Klinika SMP jest w całej Polsce. Mamy gabinety w Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku i Krakowie.

Naturalny efekt to, to co nas wyróżnia ☺ 

Nasze motto brzmi – „Nie bój się zmiany na lepsze”.

Autor artykułu
Anna Sobczak
Specjalista mikropigmentacji
w klinice SMP

 

Masz pytanie?
close slider

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.*