Ile kosztuje mikropigmentacja skóry głowy?

Mikropigmentacja skóry głowy to innowacyjny, nieinwazyjny zabieg dający bardzo naturalne efekty. Procedura z pewnością nie jest tak skomplikowana i inwazyjna, jak przeszczep włosów, a czas powrotu do normalnego funkcjonowania następuje od razu po zabiegu. Mikropigmentacja skóry głowy nie wiąże się z czekaniem na efekty, jak ma to miejsce w przypadku rozwiązań leczniczych wspomagających wzrost włosów. Dzięki zabiegowi SMP natychmiast zobaczysz efekty. Każdy zabieg mikropigmentacji skóry głowy wykonywany jest indywidualnie po konsultacji mailowej bądź osobistej. Konsultacja przeprowadzana jest w celu oceny obecnej sytuacji i omówienia efektów zabiegu. Podczas konsultacji doradzamy najlepsze rozwiązanie, po czym możemy przejść do zabiegu.

W naszej klinice mikropigmentacji skóry głowy priorytetem jest zadowolenie naszych klientów. Dlatego chcemy, aby zabieg SMP był dostępny dla każdego, kto boryka się z problemami z wypadaniem włosów czy łysieniem. Od lat wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, wprowadzając system płatności ratalnych z oprocentowaniem 0%.

Z jakimi kosztami powinniśmy się liczyć?

Jeśli zastanawiasz się ile kosztuje zabieg mikropigmentacji skóry głowy w klinice SMP spieszymy z odpowiedzią! Ceny wahają się między 1200 – 6900 zł. Cena maksymalna dotyczy osób, które są całkowicie pozbawione włosów. Ze względu na rozbieżność sytuacji, które mają nasi pacjenci, zachęcamy do kontaktu bezpośrednio z naszym zespołem w celu wyceny zabiegu. Cena zależna jest od zaawansowania łysienia. Zabieg mikropigmentacji skóry głowy wypada korzystnie cenowo, w porównaniu z innymi metodami walki z łysieniem. Nasz zespół podczas pierwszego spotkania lub za pośrednictwem wiadomości e-mail ustala cenę zabiegu. Chcesz zorientować się nie wychodząc z domu, ile kosztować będzie zabieg mikropigmentacji skóry głowy w Twojej sytuacji? Prześlij nam zdjęcia swojej głowy na adres kontakt@klinikasmp.pl a my przygotujemy wycenę zabiegu oraz analizę Twojej sytuacji. Jeśli najbardziej cenisz sobie możliwość porozmawiania osobiście, z przyjemnością umówimy się na bezpłatną konsultację w naszym gabinecie. W naszej klinice poznasz Anię, która wykonuje zabiegi mikropigmentacji oraz menadżera Emila, który ma wykonaną mikropigmentację na swojej głowie. Będziesz mógł na żywo ocenić efekty mikropigmentacji jak i jakość zabiegów, które wykonujemy.

Jeśli zastanawiasz się nad ceną zabiegu, prześlij już dziś swoje zdjęcie przedstawiające Twoją głowę na adres mailowy kontakt@klinikasmp.pl w temacie wpisując „wycena”. Możesz również skorzystać z formularza kontaktowego.

Nasz zespół przestrzega odpowiednich wytycznych, niezbędnych do wykonania bezpiecznego zabiegu. Obejmują one sterylne narzędzia, dezynfekcję gabinetu, folie ochronne na używanych urządzeniach, jednorazowe igły oraz rękawiczki używane do zabiegów mikropigmentacji skóry głowy. Nasza specjalistka Ania jest z wykształcenia kosmetologiem. Posiada kwalifikacje i ukończone zagraniczne szkolenia w zakresie mikropigmentacji skóry głowy. Wybierz sprawdzoną klinikę z wieloletnim doświadczeniem w mikropigmentacji skóry głowy. Postaw na profesjonalistów i najwyższą jakość zabiegów.


 

Ile kosztuje zabieg mikropigmentacji