Jak wygląda wizyta w Klinice SMP?

Emil Paruszewski | Cze 21, 2020

Jak wygląda wizyta w Klinice SMP?

Jeśli zastanawiasz się nad zabiegiem mikropigmentacji skóry głowy, to prawdopodobnie zastanawiałeś się, jak wygląda wizyta w klinice SMP. W tym wpisie postaram się przybliżyć  spotkanie z nami. Podczas każdej wizyty spotkasz w naszym gabinecie mnie (Emila) i Anię. Ania to osoba odpowiedzialna za wykonywanie zabiegów, a ja jestem odpowiedzialny za “całą resztę”, której nie widać lub którą widać mniej smiley Na mojej głowie możesz ocenić efekt mikropigmentacji, ponieważ sam jestem po zabiegu. Bardzo ważne, że zabieg u mnie wykonała Ania, dlatego będziesz mieć okazję na żywo ocenić efekt pracy Ani.

U nas zawsze panuje przyjazna atmosfera, dlatego nie musisz się obawiać wizyty w naszej klinice. Oboje doskonale rozumiemy problem łysienia. Ja znam to z autopsji, a Ania jako moja partnerka doskonale rozumie ten problem. Historie naszych klientów uświadomiły nam, że ludzie, którzy się u nas pojawiają, są różni, ale odczucia związane z łysieniem są bardzo podobne, a wręcz powtarzalne. Podczas każdego zabiegu bądź konsultacji jesteśmy w gabinecie razem z Anią. Ania przeprowadza zabieg, ale przygotowanie do zabiegu, jak i wszelkie ustalenia podejmujemy wspólnie. Zasada “co dwie głowy to nie jedna” świetnie sprawdza się w naszej sytuacji – tworzymy zgrany zespół smiley

Planowanie zabiegu, wspólna dyskusja z pacjentem o oczekiwaniach, zawsze korzystnie wpływają na efekt mikropigmentacji, a właśnie to jest dla nas wszystkich najważniejsze. Jeśli chodzi o sam zabieg – podczas zabiegu pacjent wygodnie leży na specjalnym fotelu, w tle słychać przyjemną dla ucha muzykę, a jeśli temperatura za oknem jest wysoka, wspomagamy się klimatyzacją, która znajduje się w każdym naszym gabinecie. W naszych gabinetach utrzymujemy wszelkie zasady bezpieczeństwa oraz zalecenia sanepidu. Przykładamy ogromną uwagę do warunków panujących w naszych klinikach. Zależy nam, żeby każdy odwiedzający naszą klinikę czuł się możliwie komfortowo. Podczas zabiegu rozmawiamy na różne tematy, często ważne, jak i te mniej smiley Niektórzy uważają, że właśnie rozmowa podczas zabiegu ma największy wpływ na to, że zabieg zupełnie nie boli.

Nasi pacjenci chwalą sobie atmosferę panującą u nas. Bardzo nas to cieszy. Wykonując zabieg w klinice smp, masz pewność, że jesteś w dobrych rękach. Jeśli zastanawiasz się nad zabiegiem mikropigmentacji skóry głowy, szukasz odpowiedniego miejsca, żeby wykonać zabieg – serdecznie zapraszamy Cię do naszej kliniki. Gwarantujemy najwyższą jakość mikropigmentacji, jak i samej obsługi. Kilkuletnie doświadczenie i kilkuset zadowolonych klientów to tylko niektóre argumenty przemawiające za nami. Odwiedź nas i przekonaj się sam, że wyżej wymienione słowa to nie tylko obietnice. Jesteśmy do Twojej dyspozycji smiley

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź e-mailowego!
kontakt@klinikasmp.pl 
516 427 545
Sprawdź opinie o nas – www.klinikasmp.pl/opinie

 Emil Paruszewski

Emil Paruszewski

Autor artykułu

Manager kliniki. Doskonale rozumie problem łysienia, ponieważ borykał się z nim od 17 roku życia. Od początku wiedział, że SMP to świetne rozwiązanie problemu. Dziś ma świadomość, jak zabieg pozytywnie wpłynął na jego życie. Pragnie uświadomić innym, że SMP to złoty środek.