Mikropigmetnacja skóry głowy – po co ją wykonywać?

Emil Paruszewski | Maj 25, 2020

Mikropigmetnacja skóry głowy – po co ją wykonywać?

Czy kiedykolwiek pojawiło się w Twojej głowie pytanie – po co wykonywać zabieg mikropigmentacji skóry głowy? Jest kilka argumentów, których można użyć przy tym właśnie pytaniu. Jeden z takich argumentów  – „Mikropigmentacja skóry głowy to nie włosy, nadal będę łysy” Tak, to prawda. Zabieg mikropigmentacji skóry głowy nie sprawi, że Twoje włosy odrosną lub pojawią się nowe. Jednak nie będziesz łysy, a na pewno nie będziesz wyglądał jak osoba łysa. Będziesz wyglądał jak osoba z krótką fryzurą – taka, która z własnego wyboru chce nosić krótką fryzurę.

Zabieg ten stworzy genialną imitację krótko ściętych włosów. Już po trzech zabiegach będziesz wyglądał, jakby Twoja głowa była wypełniona tysiącami włosów, które wyrastają z Twojej skóry. Iluzja jest tak bardzo realistyczna, że sam będziesz mieć trudność wskazać gdzie zaczyna się mikropigmentacja, a gdzie są Twoje włosy. Prześwity i przerzedzenia związane z łysieniem znikną w przeciągu kilku godzin. Twoja fryzura będzie krótka, ale pełna – tak gęsta jak tego oczekujesz. Dzięki temu zabiegowi Twoja twarz będzie wyglądała korzystniej, młodziej i z pewnością będziesz czuł się lepiej w swojej skórze. Każdy poranek będzie zaczynał się lepiej niż dotychczas, już nie będziesz martwił się ilością włosów na swojej głowie.

Wiem co mówię, sam to przechodziłem. Mikropigmentacja skóry włosów miała bardzo pozytywny wpływ na moje życie. Problem łysienia przestał być problemem. Jestem bardzo zadowolony z mojej aktualnej fryzury, czuję się z nią świetnie i nie wyobrażam sobie siebie bez efektu zabiegu. Kiedyś, gdy byłem łysy i nie miałem wykonanej mikropigmentacji bardzo denerwowało mnie odbicie w lustrze oraz zdjęcia. Za każdym razem gdy spojrzałem w lustro lub zobaczyłem swoje zdjęcie myślałem o łysinie. Dziś już tego nie doświadczam. Życie zyskało na jakości, a ja nie tracę czasu na martwienie się swoją fryzurą.

Jeśli też masz problem z niepełną fryzurą bądź łysiną – zadzwoń lub napisz do nas. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Zachęcamy również do konsultacji w naszym gabinecie. Będziesz mógł na żywo zobaczyć efekt mikropigmentacji na mojej głowie oraz ocenić efekty pracy jakie osiągamy w klinice SMP. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Poniżej załączam zdjęcie z mojej metamorfozy ☺
Emil Paruszewski

Emil Paruszewski

Autor artykułu

Manager kliniki. Doskonale rozumie problem łysienia, ponieważ borykał się z nim od 17 roku życia. Od początku wiedział, że SMP to świetne rozwiązanie problemu. Dziś ma świadomość, jak zabieg pozytywnie wpłynął na jego życie. Pragnie uświadomić innym, że SMP to złoty środek.