Przygotowania do zabiegu mikropigmentacji

W naszej klinice używamy specjalistycznego sprzętu, z pigmentem przeznaczonym do mikropigmentacji skóry głowy, aby szczegółowo odwzorować świeżo wyrastające włosy. Efekty mikropigmnetacji potrafią pozytywnie zaskoczyć. Mikropigmentacja pokazuje jak łatwo zmylić ludzkie oko. Iluzja, którą tworzymy jest nie do odróżnienia od naturalnych włosów. „Leczenie” z wykorzystaniem możliwości jakie daje mikropigmentacja skóry głowy zazwyczaj zajmuje 3 sesje. Poniżej przeprowadzimy Cię krok po kroku przez ten proces.

Jak wygląda przygotowanie do zabiegu?

Wszystkie osoby, które zainteresowane są przeprowadzeniem zabiegu mikropigmentacji skóry głowy szukają odpowiedzi jeszcze przed kontaktem z kliniką, jak przebiega cały proces, jakich efektów można się spodziewać i czy zabieg jest bezpieczny. Jest to całkowicie normalne i jako specjaliści z wieloletnim doświadczeniem odpowiadamy na wszystkie pytania, jakie mogą się pojawić. Efekty można już zauważyć po pierwszej sesji zabiegu, dlatego też zabieg mikropigmentacji skóry głowy cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Jak wygląda proces przygotowania się do mikropigmentacji i o czym należy pamiętać wybierając się na pierwszą wizytę? W naszej klinice mikropigmentacji skóry głowy każdy z klientów może otrzymać wizualizację komputerową swojego wyglądu po zabiegu. Przygotowanie do zabiegu mikropigmentacji skóry głowy to tak naprawdę prosta sprawa. Ważne, żeby 24 godziny przed zabiegiem nie spożywać alkoholu w nadmiernych ilościach, oraz przyjść na zabieg w krótkiej fryzurze.

Zaraz po przybyciu klienta do naszej kliniki niezbędne będzie wypełnienie dokumentów. Nie zajmują one dużo czasu, ograniczyliśmy proces formalności do minimum dla wygody naszych pacjenów! Wypełnienie niezbędnych dokumentów jest kluczowe jeśli chodzi o bezpieczeństwo pacjenta, gdyż na tym etapie zostaną wyeliminowane ewentualne przeciwwskazania przeprowadzenia zabiegu. Po przejściu przez wszystkie formalności pracownik kliniki mikropigmentacji skóry głowy przedstawia metodę działania i plan. Nasz pracownik przeprowadza rozeznanie, przede wszystkim jeśli chodzi o potrzeby klienta. Na tym etapie pracownicy naszej kliniki otrzymują informację o oczekiwaniach i wymaganiach pacjentów odnośnie efektu końcowego. Każdy z potencjalnych pacjentów zainteresowanych zabiegiem mikropigmentacji skóry głowy ma również możliwość zadać pytania dotyczące tego, jaki będzie efekt finalny oraz ile sesji będzie niezbędnych do uzyskania pożądanych rezultatów.

Następnie po omówieniu konkretów i odpowiedzeniu na wszystkie pytania, nasza specjalistka Ania przy wykorzystaniu kredki rysuje linię na skórze głowy, dzięki czemu pacjent od razu może zobaczyć i ewentualnie skorygować plan zabiegu. Wszystko ustalamy wspólnie z pacjentem. Dbamy o to, aby efekt był jak najbardziej naturalny i zbliżony do naturalnie, krótko przystrzyżonej fryzury. Nasza specjalistka Ania poprowadzi Cię przez proces i pomoże zdecydować, które rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze. Następnie tworzymy plan działania, określając, co jest wymagane, aby osiągnąć cel i uzyskać pożądane wyniki. Następnie rozpoczyna się zabieg i tworzenie gęstej, krótko ściętej fryzury. Konsultacje z zainteresowanymi przeprowadzamy w siedzibie naszej kliniki oraz przez telefon lub internet.

Przygotowania do zabiegu mikropigmentacji