Skuteczny sposób na walkę z łysieniem!

Anna Sobczak | Wrz 20, 2018

Skuteczny sposób na walkę z łysieniem!

Moment uświadomienia sobie, że utrata włosów postępuje i zaczynamy łysieć jest bolesną wiadomością. Przyjęło się, że to kobiety bardziej przeżywają taką informację, jednak nie do końca jest to prawdą. Mężczyzn również wprawia to w stan przygnębienia.

Walka z łysieniem nie jest łatwa, są jednak sposoby, które pomagają zamaskować jego efekty.

Początkowe stadium łysienia można maskować dobierając odpowiedni sposób czesania i cięcia włosów. Z postępem łysienia pojawiają się coraz większe problemy i z czasem ukrycie nieestetycznie wyglądających miejsc pozbawionych włosów staje się niemożliwe

Jednym z rozwiązań, które należy do niezwykle efektywny jest mikropigmentacja skóry głowy znana też jako zabieg SMP.

Zabieg wprowadzenie pod skórę głowy pigmentów, ma na celu stworzenie imitacji krótko ściętych włosów.

Walka z efektami łysienia może się w tym przypadku rozpocząć już od pierwszych oznak łysienia. Mikropigmentacja w sytuacji gdy na głowie są włosy, powoduje efekt optycznie zwiększonej objętości włosów.

Na całkowicie pozbawionej włosów głowie, dzięki mikropigmentacji, widoczny jest efekt wyglądający jak krótko ścięte włosy.

Taki efekt utrzymuje się nawet do kilku lat, dlatego przez wielu ten zabieg uznawany jest za opłacalną inwestycję w lepsze samopoczucie i poczucie własnej wartości.

Naturalnie wyglądający wynik pracy uzależniony jest od umiejętności i doświadczenia osoby wykonującej zabieg.

W naszej klinice mają Państwo gwarancję zadowolenia i w pełni bezpiecznego zabiegu.

Nasza specjalistka Ania dokładnie dobiera kolorystykę pigmentów oraz grubość pozostawianych pod skórą śladów, tak by w pełni oddawały naturalny wygląd krótko ściętego włosa.Anna Sobczak

Anna Sobczak

Właściciel Kliniki SMP

Specjalista mikropigmentacji skóry głowy

Autor artykułu