Mikropigmentacja-Skóry-Głowy-18
MINIMALIST HAIRSTYLE

Maximum

impression

Mikropigmentacja Skóry Głowy - Cena i kluczowe informacje.

6 maj 2024

Mikropigmentacja-Skóry-Głowy-18
MINIMALIST HAIRSTYLE

Maximum

impression

Mikropigmentacja Skóry Głowy - Cena i kluczowe informacje.

6 maj 2024

Mikropigmentacja-Skóry-Głowy-18
MINIMALIST HAIRSTYLE

Maximum

impression

Mikropigmentacja Skóry Głowy - Cena i kluczowe informacje.

6 maj 2024

Rozważasz Mikropigmentację Skóry Głowy? Oto co musisz wiedzieć o kosztach i korzyściach zabiegu:

Interesuje Cię cena zabiegu mikropigmentacji skóry głowy? Ostateczny koszt zależy od obszaru który wymaga pigmentacji. Tak więc cena zależna jest od zaawansowania łysienia.
Dobrze wykonana mikropigmentacja da Ci wiele radości! Dowiedz się więcej!
Mikropigmentacja skóry głowy zyskuje na popularności jako rozwiązanie dla mężczyzn chcących zmienić swój wygląd w odpowiedzi na łysienie czy przerzedzenie włosów. Ten artykuł ma na celu wyjaśnienie, czym jest mikropigmentacja, ile kosztuje, i co warto wiedzieć przed podjęciem decyzji o zabiegu.

Czym jest Mikropigmentacja Skóry Głowy, ile kosztuje SMP?

Mikropigmentacja to nieinwazyjna metoda kosmetyczna, polegająca na wprowadzaniu specjalnego pigmentu w górne warstwy skóry głowy. Technika ta tworzy iluzję krótko przyciętych włosów lub zwiększa optycznie gęstość włosów, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób zmagających się z problemem łysienia. Kamuflaż łysiny jeszcze nigdy nie był tak dostępny.
Efekty SMP możesz sprawdzić na wideo z naszymi klientami pod linkiem https://klinikasmp.pl/wideo/
W pigmentacji skóry głowy nie ma ograniczeń, nie ważne czy do wypełnienia jest szczyt głowy czy zakole. Mikropigmentacja włosów jest odpowiednim rozwiązaniem w każdej sytuacji. Pamiętaj, że zabieg mikropigmentacji skóry głowy to nie to samo co makijaż permanentny. Rekonstrukcja Twoich włosów jest na wyciągnięcie ręki :) 

Cena zabiegu Mikropigmentacji Skóry Głowy:

Cena zabiegu SMP zależy od wielu czynników, w tym od powierzchni skóry głowy, na której ma być wykonana, stopnia zaawansowania łysienia oraz indywidualnych cech skóry klienta. Średnio, ceny wahają się od 1500 zł do 6900 zł. Dokładna wycena jest zawsze ustalana indywidualnie podczas konsultacji lub gdy wyślesz nam zdjęcia swojej głowy. Prześlij na adres kontakt@klinikasmp.pl zdjęcia swojej głowy a w ciągu 24 godzin otrzymasz wycenę zabiegu. Istnieje również możliwość odbycia konsultacji w naszym gabinecie - wybór należy do Ciebie. Zabieg SMP to dużo tańsze rozwiązanie niż przeszczep włosów. Ceny zaczynają się już od 1500 zł, w przypadku gdy do zatuszowania jest blizna po transplantacji włosów. Tak, mikropigmentacja medyczna skóry głowy nie jest tak droga jak mogłoby się wydawać. Cena ustalana jest w zależności od wielkości obszaru na którym będziemy pracować. Sprawdź nasz cennik na https://klinikasmp.pl/finansowanie.

Czynniki wpływające na koszt mikropigmentacji:

 1. Rozmiar Obszaru Leczenia: Im większy obszar, tym wyższa cena. 

 2. Kompleksowość Procedury: Zaawansowane techniki mogą zwiększać koszt.

 3. Renoma i Doświadczenie Specjalisty: Wyższe stawki mogą odzwierciedlać większe doświadczenie, a co za tym idzie wyższą jakość. 

 4. Specjalizacja: W miejscach które wykonują tylko i wyłącznie zabieg SMP, cena może być trochę wyższa. Jest to zrozumiałe. Efekt zabiegu w takich miejscach będzie na pewno dużo lepszy niż u kosmetyczki która wykonuję SMP raz na jakiś czas i jest to dla niej tylko dodatek, do szerokiego zakresu usług. 

Dlaczego mikropigmentacja jest idealna na łysienie i co może oferować? Sprawdź!

 1. Realistyczny Wygląd: Efekt mikropigmentacji jest niezwykle naturalny.

 2. Trwałość: Efekty utrzymują się przez kilka lat.

 3. Wygoda: Efekt SMP nie wymaga specjalnej pielęgnacji.

 4. Poprawa Samopoczucia: Może znacząco wpłynąć na samoocenę i komfort życia.

 5. Pewny efekt: W mikropigmentacji włosów możesz być pewny, że osiągniesz zamierzany efekt.

 6. Natychmiastowy efekt: Pigmentacja widoczna jest bezpośrednio po zabiegu.

 7. Cena: SMP jest zdecydowanie tańszym rozwiązaniem niż alternatywy jak przeszczep lub system włosów.

Efekty mikropigmentacji na raty:

Oczywiście posiadamy system ratalny.
Umowa ratalna zawierana jest między nami a klientem (brak pośredników).
Do podpisania umowy ratalnej wymagany jest dokument tożsamości (paszport lub dowód osobisty) potwierdzający polskie obywatelstwo. 
Podpisanie umowy ratalnej odbywa się w naszym gabinecie podczas pierwszego zabiegu.
Raty przelewane są co miesiąc, na konto bankowe, w ustalonym przez nas wspólnie dniu, np. 10 dzień każdego miesiąca.

Wybór Specjalisty - Koniecznie sprawdź komu powierzasz swój wizerunek:

Wybierając specjalistę, należy zwrócić uwagę na doświadczenie, recenzje oraz portfolio. Ważne jest również, aby upewnić się, że klinika stosuje wysokiej jakości pigmenty i sprzęt. Sprawdź czy osoba u której chcesz zrobić SMP zajmuje się tym od dłuższego czasu. Wystarczy zobaczyć kiedy specjalista zaczął wstawiać zdjęcia efektów SMP na media społecznościowe swojej firmy. Tylko specjaliści z wieloletnim doświadczeniem mogą oferować najwyższą jakość SMP. 
Pamiętaj, że Twoja głowa jest Twoją wizytówką. Efekt zabiegu ma poprawić Twój wygląd, dlatego dobrze zastanów się w jakim miejscu wykonasz zabieg i komu powierzasz swój wizerunek!

Proces Mikropigmentacji Skóry Głowy:

SMP dedykowany jest dla mężczyzn którzy tracą lub stracili włosy. Zabieg polega na wprowadzeniu barwnika w górne warstwy skóry. Zabieg zwykle wymaga kilku, najczęściej trzech sesji. Czas zabiegu trwa w zależności od powierzchni którą musimy pokryć. Sesja SMP trwa od 1 do 3 godzin. Barwnik (kolor) dobierany jest pod odcień naturalnych włosów. Po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona, ale nie ma potrzeby rekonwalescencji. Pacjent bezpośrednio po zabiegu może wrócić do swoich codziennych obowiązków. Przed zabiegiem warto ogolić włosy, by przystosować ich długość do efektu który stworzymy. Nasza metoda to świetny sposób tuszowania łysienia, a ubytek włosów to już nie problem. Zabieg zawsze rozpoczynamy od ustalenia linii włosów - kształtu nowej fryzury. Po zabiegu skóra może się delikatnie złuszczać. SMP to nieinwazyjna procedura, jeszcze mniej inwazyjna niż tatuaż którym zdobimy ciało. 

Porady ogólne:

Problemy z małą ilością włosów na głowie to codzienność setek tysięcy ludzi! Możemy wykonać zabieg nawet w przypadku łysienia plackowatego lub androgenowego. Pamiętaj, że kluczowa nie powinna być cena, a jakość wykonanej usługi, w tym przypadku mikropigmentacji skóry głowy. To powinno być Twoim głównym kryterium gdy poszukujesz odpowiedniego miejsca do wykonania zabiegu mikropigmentacji. Przeciwwskazaniem do zabiegu jest czynna łuszczyca skóry głowy. Efekt krótko ściętych włosów to odpowiedni fryzura dla mężczyzny. Dobrze wykonana mikropigmentacja skóry głowy to efekt zabiegu który da Ci wiele satysfakcji! 
Interesuje Cię pigmentacja blizn po przeszczepie? W każdej sytuacji mikropigmentacja skóry głowy pozwala odtworzyć efekt pełnej fryzury. Imitacja jeszcze nigdy nie była tak dobra. Kolor włosów pacjenta może być dowolny. Oferujemy 12 miesięczną gwarancję, dzięki temu z nami możesz czuć się spokojny!
A może interesuje Cię efekt zagęszczenia przerzedzonych włosów? Z SMP to również jest możliwe! W przypadku optycznego zagęszczenia, pamiętaj, że Twoje włosy nie mogą być zbyt długie ponieważ SMP to efekt krótko strzyżonego włosa. Zabieg dedykowany jest dla mężczyzn którzy akceptują krótką fryzurę. Przyjedź do nas a już po krótkiej konsultacji będziemy mogli przystąpić do zabiegu. 
Nasz zabieg doskonale sprawdza się u każdego, niezależnie od tego ile posiadamy włosów. 
Jeśli interesuje Cię indywidualna wycena - napisz do nas na kontakt@klinikasmp.pl 
Zapraszamy na bezpłatne konsultacje w naszej klinice.

Najczęstsze pytania:

Czy w trakcie zabiegu czuć ból? 
- Większość klientów twierdzi, że jest to dyskomfort, ale nie ból.

Czy po transplantacji włosów mogę wykonać SMP?
- Tak, mamy klientów którzy stosują oba rozwiązania jako techniki łączone.

Czy zabiegiem SMP można niwelować blizny na głowie?
- Oczywiście kamuflaż blizn po wypadkach, transplantacji i innych zdarzeniach jest możliwy i stosowany w Klinice SMP. 

Czy pigment stosowany w SMP jest taki sam jak przy pigmentacji na brwiach i w tatuażu?
- Nie, nasze pigmenty dedykowane są zabiegom SMP i znacząco różnią się od pigmentów stosowanych w makijażu permanentnym i klasycznym tatuażu.

Czy po SMP uzyskam efekt cebulek włosów?
- Tak. wielu klientów tak określa nasze rozwiązanie. Nasze rozwiązanie SMP pozwala stworzyć pełną, krótko ściętą fryzurę. 

Czy skóra będzie się goić?
- Nie, po SMP nie ma rany, a jedynie zaczerwienienie skóry które zanika w kilkanaście godzin po zabiegu.

Czy po SMP są blizny na skórze?
- Nie! SMP nie zostawia blizn, ani innych niepożądanych efektów.  

Czy mogę zobaczyć wizualizację swojego wyglądu po zabiegu SMP?
- Oczywiście - prześlij zdjęcie swojej głowy na adres kontakt@klinikasmp.pl, w temacie wiadomości wpisz "Wizualizacja", a my stworzymy projekt specjalnie dla Ciebie.

Czy zabieg SMP to tatuaż?
- Nie. Są to inne procedury. Różnica występuje w pigmencie, głębokości jego aplikacji, urządzeniu, igłach i oczywiście w przeznaczeniu. 

Chcesz wiedzieć ile musisz zapłacić za zabieg w swojej sytuacji?
- Wyślij zdjęcia. Przód, górę, tył oraz boki Twojej głowy na kontakt@klinikasmp.pl w temacie wpisz "wycena", a w ciągu 24 godzin otrzymasz dokładną kwotę za zabieg w Twojej sytuacji. 

Chcesz nas o coś zapytać? Pisz, odpowiemy na wszystkie pytania.

Podsumowanie:

Mikropigmentacja skóry głowy to efektywna i estetycznie wyglądająca fryzura dla mężczyzn, którzy chcą poprawić swój wygląd. Co ważne - cennik jest zdecydowanie bardziej zachęcający niż w przypadku innych rozwiązań. Dzięki indywidualnemu podejściu, zabieg jest dostosowany do potrzeb każdego klienta. Pamiętaj, by dokładnie rozważyć wszystkie aspekty przed podjęciem decyzji o zabiegu. Jeśli występuje u Ciebie problemy z łysieniem lub jeśli nadal się wahasz - zapraszamy na konsultacje podczas której odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wykonamy wizualizację Twojego wyglądu po zabiegu.

Emil Paruszewski

Emil Paruszewski

Autor Artykułu

Autor Artykułu

Clinic manager. Understands the problem of baldness perfectly, as he struggled with it since the age of 17. From the beginning, he knew that SMP is a great solution to the problem. Today he is aware of how the procedure has positively impacted his life. He wants to make others aware that SMP is a golden remedy.

Clinic manager. Understands the problem of baldness perfectly, as he struggled with it since the age of 17. From the beginning, he knew that SMP is a great solution to the problem. Today he is aware of how the procedure has positively impacted his life. He wants to make others aware that SMP is a golden remedy.

Clinic manager. Understands the problem of baldness perfectly, as he struggled with it since the age of 17. From the beginning, he knew that SMP is a great solution to the problem. Today he is aware of how the procedure has positively impacted his life. He wants to make others aware that SMP is a golden remedy.

Mikropigmentacja-Skóry-Głowy-19
Mikropigmentacja-Skóry-Głowy-19
Mikropigmentacja-Skóry-Głowy-19

We are a leader in Scalp Micropigmentation procedures. We offer individual approach and modern techniques to restore the effect of full hair on every head that needs it. Our passion and experience guarantee satisfaction and naturally looking results, allowing you to feel your best in your own skin. Trust the experts and regain your confidence.

English

All rights reserved by the Klinika SMP.

We are a leader in Scalp Micropigmentation procedures. We offer individual approach and modern techniques to restore the effect of full hair on every head that needs it. Our passion and experience guarantee satisfaction and naturally looking results, allowing you to feel your best in your own skin. Trust the experts and regain your confidence.

English

All rights reserved by the Klinika SMP.

We are a leader in Scalp Micropigmentation procedures. We offer individual approach and modern techniques to restore the effect of full hair on every head that needs it. Our passion and experience guarantee satisfaction and naturally looking results, allowing you to feel your best in your own skin. Trust the experts and regain your confidence.

English

All rights reserved by the Klinika SMP.