O klinice SMP

Klinika SMP – Jesteśmy kliniką specjalizującą się wyłącznie w zabiegu SMP (mikropigmentacja skóry głowy). Nie świadczymy innych usług. Pomysł na otwarcie kliniki narodził się w 2012 r. Rok później odbyliśmy pierwsze szkolenie w Izraelu, kolejno we Włoszech i w Anglii. Otrzymaliśmy ogrom informacji, a nasze umiejętności doskonaliliśmy poprzez praktykę i modyfikację zdobytej wiedzy. Czas, który poświeciliśmy, na doskonalenie naszych usług, przekłada się na rezultaty, które dziś stawiają nas w ścisłej czołówce SMP na świecie. Zabiegi przeprowadzamy w gabinetach odpowiednio przystosowanych, na sprzęcie najwyższej jakości i pigmentach dedykowanych zabiegom mikropigmentacji skóry głowy.
 

Anna Sobczak – Osoba odpowiedzialna za wykonywanie zabiegów w naszej klinice. Wykwalifikowana kosmetolog. Ukończyła kursy SMP w Anglii, Włoszech i Izraelu. Perfekcjonistka. Jej dokładność, staranność i oddanie pracy przekłada się na świetne rezultaty zabiegów. Ma indywidualne podejście do każdego pacjenta. Zadowolenie klienta daje jej ogromną satysfakcję. SMP traktuje nie tylko jako zabieg, ale przede wszystkim ogromną zmianę w życiu człowieka. Wykonując zabieg zdaje sobie sprawę, jak wielka odpowiedzialność na niej ciąży i zawsze daje z siebie 100%.
 

Emil Paruszewski – manager kliniki. Doskonale rozumie problem łysienia, ponieważ borykał się z nim od 17 roku życia. Próbował zwalczyć łysienie na wszelkie możliwe sposoby. Na próżno. Utrata włosów spędzała mu sen z powiek, póki nie poznał SMP. Od początku wiedział, że to świetne rozwiązanie problemu. Dziś ma świadomość, jak zabieg pozytywnie wpłynął na jego życie. Pragnie uświadomić innym, że mikropigmentacja skóry głowy to świetne rozwiązanie problemu łysienia.

Gwarancja

Jako jedyni dajemy Ci gwarancję zadowolenia. Jeśli po zabiegu stwierdzisz, że efekt Cię nie zadowala i chcesz wrócić do dawnego wyglądu, zrobimy to. Jeśli nie sprostamy Twoim oczekiwaniom, usuniemy efekty mikropigmentacji zupełnie za darmo. Nie mieliśmy w naszej klinice takiej sytuacji, ale dajemy Tobie taką gwarancję. Mamy doświadczenie w usuwaniu niechcianego zabiegu, zgłaszają się do nas osoby, po nieudanej mikropigmentacji, którym potrafimy pomóc. Dajemy Ci również roczną opiekę od momentu zakończenia procesu SMP, tzn. rok od ostatniej sesji w klinice SMP – jeśli uznasz, że tego potrzebujesz – masz darmowe korekty mikropigmentacji skóry głowy. Dlaczego dajemy taką gwarancję? – Ponieważ jesteśmy pewni, że sprostamy Twoim wymaganiom.

Pigment

Nasze pigmenty dedykowane są wyłącznie zabiegom mikropigmentacji skóry głowy. W palecie barw posiadamy 30 odcieni, więc jesteśmy w stanie dobrać odpowiedni kolor do Twoich włosów i skóry. Używamy pigmentu, który jest stosowany od lat przez najlepszych dostawców SMP na świecie, więc masz pewność, że tysiące zadowolonych klientów miało przeprowadzony zabieg właśnie tym pigmentem. Nasze pigmenty są bezpieczne dla zdrowia i nigdy nie zmieniają koloru na niebieski czy zielony. Zabieg mikropigmentacji skóry głowy nie jest na całe życie – wraz z upływem lat wprowadzony pigment stopniowo jaśnieje (w szarość, aż do całkowitego zaniku w naskórku). Jeśli po latach stwierdzisz, że zabieg jest słabo widoczny, wykonamy odświeżenie, a efekt będzie jak dawniej. Pamiętaj, że pigment w mikropigmentacji skóry głowy odgrywa kluczową rolę i nie nadaje się do tego pigment stosowany przez kosmetyczki czy tatuatorów.

Wiarygodność

Wszystko co widzisz na naszej stronie internetowej oraz na naszych serwisach społecznościowych, jest efektem pracy wykonanej przez nas. Przychodząc do nas widzisz Emila, któremu nasza specjalistka Ania wykonała mikropigmentację skóry głowy. Dzięki temu możesz na żywo ocenić efekty SMP wykonywane w naszej Klinice.

Najlepsze efekty wśród dostawców mikropigmentacji skóry głowy

Mikropigmentacja skóry głowy musi wyglądać znakomicie w każdym oświetleniu i z najbliższych odległości, dlatego bardzo ważna jest technika oraz dobór odpowiedniego odcienia, jak również rozmiar mikro-punktów, które tworzymy. Dobrze przeprowadzona mikropigmentacja skóry głowy jest niewykrywalna dla otoczenia, a klient może się nią cieszyć przez długi czas.

Estetyka i precyzja

Mikropigmentacja skóry głowy daje zadowolenie, gdy jest wykonana perfekcyjnie – tu nie ma miejsca na niedociągnięcia. Naturalny efekt, potrafią stworzyć tylko najlepsi, dlatego tak ważna jest dla nas estetyka i precyzja. Każdy mikro-punkt, który tworzymy na głowie, musi być doskonały, żeby efekt był naturalny i nie wzbudzał podejrzeń wśród innych.

Nowoczesny sprzęt

Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie renomowanej niemieckiej marki. Aparatura, której używamy dedykowana jest zabiegom mikropigmentacji medycznej, cechuje ją wielka precyzja oraz najwyższe zachowanie standardów bezpieczeństwa i higieny.

Najważniejsze jest dla nas Twoje zadowolenie

Dokładnie tak! Uwielbiamy Wasze szczere uśmiechy, gdy po zabiegu spoglądacie w lustro, ale nic nie cieszy nas bardziej niż świadomość tego, że zmieniliśmy na lepsze Wasz wygląd i życie.

100 % zadowolonych klientów

Od nas każdy wychodzi zadowolony! Pracujemy tak, żeby klient był usatysfakcjonowany w 100%, towarzyszy temu miła atmosfera. Największą rolę odgrywa tu efekt końcowy zabiegu, który często przerasta oczekiwania klienta.

Zadzwoń i umów się na zabieg

Zadzwoń: +48 516 427 545