Mikropigmentacja skóry głowy – szkolenie.

Szukasz szkolenia z mikropigmentacji skóry głowy?

Jesteś w miejscu, w którym znajdziesz najlepszy wybór.

Nasza historia z mikropigmentacją zaczyna się w 2011 roku. To wtedy dowiedzieliśmy się, że istnieje tego typu zabieg. Temat bardzo nas zainteresował, dlatego postanowiliśmy wyszkolić się w tej dziedzinie. W Polsce w tym czasie nikt nie zajmował się mikropigmentacją skóry głowy, więc szukaliśmy wszelkich informacji poza granicami naszego kraju. Przeszliśmy trzy szkolenia za granicą. Sztuki mikropigmentacji uczyliśmy się we Włoszech, Izraelu oraz w Anglii. Poznając trzy techniki, różne pigmenty i urządzenia, połączyliśmy zdobytą wiedzę, by stworzyć naszą własną technikę mikropigmentacji skóry głowy. Z każdej poznanej techniki wybraliśmy najlepsze rozwiązania, by dawać naszym klientom to, co najlepsze. Jesteśmy na polskim rynku od lat. W tym czasie zdobyliśmy zaufanie oraz renomę. Na przestrzeni lat wykonaliśmy setki zabiegów modyfikując i udoskonalając naszą autorską technikę mikropigmentacji. Dziś jesteśmy gotowi by również Ciebie nauczyć tego fachu. Damy Ci to, czego szukaliśmy 10 lat temu. W jednym miejscu poznasz to, czego uczyliśmy się przez lata szkoleń oraz pracy. Przekażemy Ci naszą wyselekcjonowaną wiedzę, którą zdobywaliśmy początkowo podczas szkoleń, a później w trakcie pracy. Damy Ci więcej… Otrzymasz nasze wsparcie po ukończonym szkoleniu. Jako jedyni będziemy Cię wspierać gdy zaczniesz pracować z klientami. Przekażemy Ci wiedzę teoretyczną oraz wprowadzimy w praktykę mikropigmentacji skóry głowy. Gdy zaczniesz samodzielną pracę, nie zostawimy Cię samego. Pozostajemy w kontakcie z osobami, które wyszkoliliśmy. Służymy radą i wskazówkami, co w początkowej fazie pracy może być Ci potrzebne. Zależy nam, żebyś zmienił na lepsze życie swoje i swoich klientów. Dzięki szkoleniu nauczysz się zarówno sztuki mikropigmentacji, jak i pracy z klientem. Pokażemy Ci jak pozyskać klientów i jak obsłużyć ich na najwyższym poziomie. Przekażemy Ci najlepsze narzędzia, dedykowane zabiegom mikropigmentacji skóry głowy. Jesteśmy liderem na Polskim rynku. Jeśli chcesz osiągnąć sukces w dziedzinie mikropigmentacji, wybierz nas i ucz się od najlepszych!

Czego Cię nauczymy na szkoleniu z mikropigmentacji skóry głowy?Co od nas otrzymasz?Szkolenia odbywają się w 3-5 osobowych grupach.
Każdy kursant podczas szkolenia do dyspozycji posiada urządzenie oraz narzędzia niezbędne w zabiegach mikropigmentacji skóry głowy.
Szkolenie prowadzi Anna Sobczak oraz Emil Paruszewski.

 

Chcesz dowiedzieć się więcej?
Napisz do nas na szkolenie@klinikasmp.pl i zapytaj o szczegóły oferty.

Imię i nazwisko *


Adres email *


Treść wiadomości *