Mikropigmentacja włosów

Tatuaż medyczny, czyli scalp micropigmentation (SMP) to efektowny i nowoczesny sposób na walkę z łysieniem. Efekt końcowy wykonanego tatuażu jest bardzo naturalny, dając wrażenie, że głowa pokryta jest dopiero co wyrastającymi włoskami. Mając skórę całkowicie lub częściowo łysą, dzięki tej metodzie można uzyskać efekt pełnej fryzury.
 

Mikropigmentacja to zabieg, w którym liczą się detale. Proces tworzenia iluzji włosów jest tworzony bardzo szczegółowo, za pomocą wykorzystania symulacji mikro-włosków. Aby zapewnić jak najlepsze efekty, polecane jest wykonanie trzech sesji zabiegu. Podczas kolejnych spotkań w gabinecie, pacjent zyskuje coraz to większą ilość punktów na swojej głowie, które do złudzenia przypominają krótko ostrzyżony włos. Ilość sesji ustala się indywidualnie od stopnia zaawansowania łysienia pacjenta.

Dowiedz się więcej

Dla kogo zabieg smp?

Dla wszystkich osób, które są niezadowolone z ilości włosów na swojej głowie. Dla wszystkich, którzy chcą mieć pełną fryzurę oraz tych, którzy chcą wyglądać korzystniej. Mikropigmentacja włosów pozwala rozwiązać problem łysienia, które dotyka aż 30% mężczyzn w średnim wieku. Mimo tak dużej częstotliwości występowania, wciąż jednak stanowi ono temat tabu w większości środowisk. Dzięki mikropigmentacji możliwe jest osiągnięcie realistycznych, trwałych efektów szybko i bezproblemowo. Zabieg wykonania tatuażu medycznego jest procedurą nieinwazyjną.

Jak mikropigmentacja włosów Ci pomoże - co możemy dla Ciebie zrobić?

  • Pomóc Ci uzyskać naturalnie wyglądającą fryzurę
  • Stworzyć wrażenie zagęszczenia włosów
  • Trwale zamaskować znamiona oraz blizny, np. po przeszczepach, oparzeniach lub wypadkach

Mikropigmentacja włosów pozwala na spełnienie indywidualnych oczekiwań naszych Klientów. My natomiast czujemy się szczęśliwi, widząc na ich twarzy zadowolenie z wykonanej przez nas pracy. Robimy wszystko, by ostateczny efekt nie różnił się od naturalnego.

Miej oczy szeroko otwarte

Przestrzegamy Państwa przed gabinetami kosmetycznymi czy studiami tatuażu, w których niedoświadczony personel próbuje naśladować zabiegi SMP, działając nieodpowiednią techniką oraz barwnikami przeznaczonymi do tradycyjnego tatuażu czy pigmentacji brwi u kobiet. Taki zabieg nie ma prawa się udać, a barwnik wprowadzony pod skórę po czasie może zmienić kolor, natomiast kropki, które mają naśladować mieszki, są dużych rozmiarów, co widać na pierwszy rzut oka. Zgłasza się do nas coraz więcej osób z prośbą o poprawienie efektów nieudanego zabiegu mikropigmentacji włosów. Niestety czasem konieczne jest usunięcie źle wykonanej mikropigmentacji i wykonanie jej ponownie, co przekłada się na dodatkowe koszty. Zachęcamy Państwa do obiektywnej oceny efektów zabiegów, które proponują różne firmy. Mikropigmentacja skóry głowy cieszy tylko wtedy gdy jest wykonana perfekcyjnie, tu liczy się każdy, nawet najmniejszy, szczegół! W klinice SMP zobaczą Państwo naszego menedżera, któremu nasza specjalistka Ania wykonała mikropigmentacje włosów, dzięki czemu możecie Państwo ocenić efekt pracy naszej specjalistki i spodziewać się takiego efektu u siebie.

Zmień styl życia

Jest mnóstwo osób, które z powodu łysienia czują się nieatrakcyjnie lub starzej. Padają ofiarami kpin, szyderstw i przez to mają niskie poczucie wartości, podczas gdy powinni się cieszyć najlepszymi latami swojego życia.

Naszą misją jest pomagać ludziom:

  • którzy stracili pieniądze na pigułki przeciw łysieniu,
  • którym wypadanie włosów spędza sen z powiek,
  • którzy maskują łysinę na głowie preparatami włosopodobnymi czy perukami

Zaufaj nam - jak klinika mikropigmentacji włosów może Ci pomóc?

Wiele osób, borykających się z problemem wypadających włosów, w akcie desperacji próbowały już wszystkiego. Są załamani i mają ograniczone zaufanie do sposobów na łysienie. Jeśli należysz do nich, to nie przejmuj się – potrafimy Ci pomóc. Jest to nowatorska technika, przez co niewiele osób o niej słyszało. Efekty potrafią pozytywnie zaskoczyć…

Przekonaj się sam

Aby pomóc Ci w podjęciu decyzji oferujemy spotkanie z osobą, która przez taki zabieg przeszła. Będziesz mógł z nią porozmawiać, zobaczyć z bliska, dotknąć
i rozwiać wszelkie swoje wątpliwości dotyczące mikropigmentacji skóry głowy.

Sprawdź jak będziesz wyglądał po mikropigmentacji włosów

Jeśli zastanawiasz się, czy krótka fryzura będzie do Ciebie pasować, to prześlij nam swoje zdjęcie – stworzymy wizualizację Twojego wyglądu po zabiegu mikropigmentacji włosów. Postaraj się wysłać nam jak najlepsze zdjęcie z lekko opuszczoną twarzą skierowaną na wprost aparatu (żeby linia włosów, którą stworzymy była dobrze widoczna). Pamiętaj, aby przesłać zdjęcie odpowiedniej jakości – ważne, żeby zdjęcie nie było rozmazane, miało możliwie jednolite tło oraz było wykonane w dobrym świetle. Wysyłając zdjęcie w treści wiadomości napisz “wizualizacja”, a my w ciągu 48h od przesłania zdjęcia odeślemy gotową wizualizację.
 

Prześlij zdjęcie

Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami!

Sprawdź najczęstsze pytania zadawane przez klientów przed zabiegiem mikropigmentacji włosów