Skutki uboczne mikropigmentacji skóry głowy

Emil Paruszewski | Cze 8, 2020

Skutki uboczne mikropigmentacji skóry głowy

Większość zabiegów, operacji, czy innych procedur wiąże się z możliwymi skutkami ubocznymi. Nie inaczej jest w przypadku zabiegu mikropigmentacji włosów. Jakich skutków ubocznych można się spodziewać? Czy jest ich dużo? Według mnie skutki uboczne tego zabiegu są znaczące, u jednych występuje ich mniej, a u innych więcej – jest to kwestia bardzo indywidualna, jednak zawsze te skutki są. Jesteście ciekawi co to za skutki?

Pierwszy i najważniejszy skutek uboczny to według mnie poprawa wyglądu. Tak, to skutek, który dotyka wszystkich osób poddających się zabiegowi SMP. Sam jestem tego przykładem. Mój wygląd zmienił się po serii zabiegów na lepsze. Być może nie mnie to oceniać, ale dziś zrobię wyjątek. Wyglądam zdecydowanie lepiej i nie wstydzę się tego stwierdzić.

Kolejny duży skutek uboczny zabiegu to lepsze samopoczucie. Tak, czuję się zdecydowanie lepiej niż przed zabiegiem. Jest to bardzo przyjemne uczucie, czuję jakbym odzyskał coś co w przeszłości zabrała mi natura. Zabrała mi włosy, a razem z nimi zadowolenie ze swojego wyglądu. Mikropigmentacja skóry głowy zwróciła mi to wszystko. Dzięki temu zabiegowi patrzę w lustro bez stresu i złych emocji, oglądam zdjęcia nie zwracam uwagi na moją głowę. Moje życie zyskało na jakości.

Jesteście ciekawi jaki jest kolejny skutek uboczny? Młodszy wygląd to niezaprzeczalnie skutek zabiegu mikropigmentacji skóry głowy. Nie inaczej było w mojej sytuacji. W wieku 17 lat zacząłem łysieć, by w wieku 21 lat być naprawdę łysym. Jak wtedy wyglądałem? Zdecydowanie starzej. Nowo poznane osoby myślały, że jestem 30 latkiem – tak też wyglądałem i sam widziałem 30 latka w odbiciu lustra. Jak to wygląda teraz, po zabiegu? Zdecydowanie lepiej, wyglądam młodziej, a ludzie w końcu nie dodają mi niepotrzebnych wiosen ☺

Skutki, które wymieniłem nie są jedynymi skutkami, ale zdecydowanie są to najważniejsze skutki według mnie. Czy myślisz, że Twoje skutki uboczne po zabiegu mikropigmentacji skóry głowy byłyby podobne? Ja jestem pewny, że tak – to norma. Skutki, które wymieniłem dotyczą każdej osoby, która decyduje się na zabieg w klinice SMP. Bądź jednym z nas i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów ☺Emil Paruszewski

Emil Paruszewski

Autor artykułu

Manager kliniki. Doskonale rozumie problem łysienia, ponieważ borykał się z nim od 17 roku życia. Od początku wiedział, że SMP to świetne rozwiązanie problemu. Dziś ma świadomość, jak zabieg pozytywnie wpłynął na jego życie. Pragnie uświadomić innym, że SMP to złoty środek.