Blog

2018-01-30
Chemioterapia, a mikropigmentacja
Chemioterapia to jedna z wielu metod w przypadku leczenia chorób nowotworowych. Jej zadaniem jest zniszczenie komórek nowotworowych, bakterii, a także drobnoustrojów za pomocą bardzo silnych środków syntetycznych.
2018-01-09
Przerzedzone włosy nie tylko u mężczyzn
Może się wydawać, że utrata włosów jest problemem typowo męskim, jednak warto podkreślić, że dotyczy również kobiet...
2018-01-03
Dobra wiadomość dla łysych
Słyszeliście kiedyś, że łysi mężczyźni są postrzegani przez kobiety jako inteligentniejsi, dominujący i bardziej pociągający? To nie plotki, uczeni z Uniwersytetu Barry na Florydzie potwierdzili to badaniami.
2017-03-03
Kilka słów o nieudanych zabiegach mikropigmentacji skóry głowy - jak tego uniknąć ?
Celem mikropigmentacji skóry głowy jest poprawienie naszego wyglądu, lecz możemy uzyskać odwrotny efekt, jeśli wpadniemy w niepowołane ręce. Zabieg SMP to procedura złożona, a na końcowy efekt wpływa wiele czynników...
2017-01-05
Łysienie i jego rodzaje
Współcześnie coraz więcej osób ma problemy z nadmiernie wypadającymi włosami. Część z tych osób jest narażona na zupełne wyłysienie. Łysienie jest przypadłością, która polega na postępującym zanikaniu wytwarzania włosa w mieszku włosowym.
2016-10-20
7 korzyści mikropigmentacji skóry głowy
Mikropigmentacja skóry głowy daje wiele korzyści, odkryj kilka z nich...
2016-10-12
Czym jest mikropigmentacja skóry głowy? Krótko, zwięźle i na temat.
Mikropigmentacja skóry głowy (Scalp MicroPigmentation, skrót SMP) - to niechirurgiczna metoda walki z łysieniem. Zabieg SMP polega na wprowadzeniu pigmentu w skórę głowy, tworząc małe punkty wyglądające jak krótko ścięty włos.